بنر پارس خودرو
بنر اداره پست
کارت تخفیف
سالن زیبایی مریم قنادی
کیک و شیرینی کوروش
سالن زیبایی الهه هاییر
سالن تخصصی کاشت ناخن نینوک
باشگاه ورزشی 30 دقیقه
TTM اسپرت مهدی (آدیداس)
سالن زیبایی لیلا ترکیان
سالن زیبایی رز سفید

کارت تخفیف

کارت تخفیف ایپناکارت چیست ؟

کارت تخفیف ایپناکارت ، کارتی با اعتبار یک ساله و دارای تخفیف های دائمی در طول این مدت یک سال می باشد . شما با تهیه این کارت از طریق شرکت یا نمایندگی های شرکت ، عضوی از باشگاه مشتریان ایده پردازان نوین البرز می شوید که با آن می توانید از تمامی مراکز طرف قرارداد شرکت ایده پردازان نوین البرز که در سامانه شرکت موجود می باشند مراجعه نمود و با ارائه آن به مسئول مرکز صنفی جهت رویت کارت ، از تخفیف ها استفاده نمایید .

بر روی این کارت تخفیف یک شماره منحصر به فرد همراه با QR CODE صاحب کارت و همچنین تاریخ انقضای کارت درج شده است .

به عنوان مثال وقتی به یک استخر طرف قرارداد شرکت مراجعه می نمایید با  ارائه کارت خود جهت اینکه شما عضوی از باشگاه مشتریان شرکت می باشید ، به جای مبلغ گیشه ، مبلغ تخفیف را کسر کرده ، الباقی مبلغ را پرداخت می نمایید .

با این کارت تخفیف در مدتی که اعتبار دارد از تمام مراکز طرف قرارداد بدون محدودیت به دفعات متعدد میتوانید استفاده نمایید .

مراکز طرف قرارداد شامل استخرها ، مراکز پزشکی و دندانپزشکی ، مراکز آموزشی ، رستوران ها ، فست فود و کافی شاپ ها ، لوازم ورزشی و تفریحی ، مراکز خرید و … می باشد .

قیمت کارت تخفیف ایپناکارت برای اعتبار سالانه یکصد و پنجاه هزار تومان ( 150،000 تومان ) می باشد .

جهت ثبت نام خرید کارت تخفیف ایپناکارت (EpnaCard) فرم زیر را کامل نمایید تا کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند .

  • در صورتی که معرف برای خرید کارت ندارید نام Epna را وارد نمایید
  • در صورتی که معرف برای خرید کارت ندارید نام Epna را وارد نمایید
  • پکیج ایپناکارت 125،000 تومان

مراجعه کننده محترم :

*** ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم ***

آیا میدانید با در دست داشتن ایپناکارت می توانید به صورت نا محدود از مراکز طرف قرارداد ما بدون چانه زدن خدمات و کالا دریافت نمایید و تخفیف بگیرید .

چانه زدن از ما تخفیف گرفتن از شما

اطلاعات بیشتر ….